Usługi

Poland Food World wspiera swoich producentów poprzez pełen zakres usług:

Kompletne rozwiązanie eksportowe w jednym miejscu

Nie tylko promujemy Twoje produkty, ale zapewniamy Ci kompletne rozwiązanie eksportowe, obejmujące promocję, sprzedaż, transport i płatności.

Współpracując z Poland Food World nie musisz się już martwić o rozwój eksportu.


Minimalne koszty rozwoju eksportu

Znamy ograniczenia budżetu małych producentów artykułów spożywczych i napojów. Aby skorzystać z rozwiązania Global Food World, płacisz tylko niewielką roczną opłatę za uczestnictwo w programie.

Przy kosztach mniejszych niż jedna podróż, produkty są dystrybuowane na całym świecie.


Cyfrowa prezentacja produktów

Dzięki naszemu najnowocześniejszemu katalogowi cyfrowemu B2B prezentujemy Twoje produkty ze wszystkimi szczegółami, w nowoczesnym, atrakcyjnym wzornictwie i łatwej w obsłudze funkcji dla kupujących.

Chociaż mamy wiele produktów do zaopatrzenia nabywców, nasz katalog cyfrowy wspiera ich w identyfikacji odpowiednich produktów w krótkim czasie.


Promowanie Twojej marki

W branży spożywczej historia producentów odgrywa ważną rolę w marketingu produktów. Jesteśmy głęboko przekonani, że marki naszych producentów są ważnym atutem Global Food World.

Promujemy Twoją markę i profil Twojej firmy, aby zaprezentować kupującym ludzi, którzy stoją za produktami.


Twoja polityka cenowa

Ceny są zawsze ważne, ale nie chcemy, aby były głównym argumentem za promocją Twoich produktów. Koncentrujemy się na wyselekcjonowanych produktach wysokiej jakości i pozwalamy zdefiniować politykę cenową dla Twoich produktów.

Więc to od Ciebie zależy, jak pozycjonujesz swoje produkty na rynkach.


Partnerstwa strategiczne a transakcje spotowe

Nie dążymy do okazjonalnych transakcji, ale skupiamy się na długoterminowych partnerstwach z producentami i nabywcami, które tworzą dobrze prosperującą i zrównoważoną współpracę.

W tym celu analizujemy profil każdego kupującego i omawiamy jego preferencje, aby dopasować je do odpowiednich producentów.


Poprawa Twojej konkurencyjności

W oparciu o naszą wiedzę, ogromne doświadczenie i preferencje nabywców możemy pomóc Ci systematycznie poprawiać Twoją konkurencyjność w zakresie projektowania produktu, prezentacji produktów, etykietowania, marketingu i polityki cenowej.

Międzynarodowa promocja

Współpracując z Poland Food World Twoje produkty są promowane na wiodących międzynarodowych targach żywności i napojów oraz wielu specjalnych lokalnych wydarzeniach kupujących, które organizujemy na rynkach na całym świecie.

Projekty na miarę

Wspieramy naszych producentów w specjalnych projektach, rozwijając się wraz z projektami nabywców z indywidualnymi wymaganiami. Ta kategoria projektów zapewnia wyższe marże zysku i długoterminowe relacje z nabywcami.

Projekty szyte na miarę są dla nas ważną usługą dla kupujących i producentów.


Zarządzanie całą logistyką

Mały producent nie może zorganizować dostawy produktów na całym świecie na konkurencyjnych warunkach. Global Food World może!

Dzięki naszemu międzynarodowemu zarządzaniu logistycznemu możemy dostarczać nawet mniejsze ilości i zestawy produktów po optymalnych kosztach.


Rozliczenia finansowe

Sprzedajesz nam swoje produkty i odtąd my zarządzamy wszystkimi sprawami. Nie musisz się martwić o żadne ubezpieczenie kredytu, linie kredytowe ani ryzyko finansowe.

Jako partner strategiczny dla nabywców mamy możliwość osiągnięcia porozumień, które nie są możliwe dla jednego producenta.

Dołącz do Poland Food World i zobacz, jak zwiększa się Twój eksport