Uczyń świat Twoim!

Poland Food World został opracowany specjalnie, aby wspierać małych
producentów wysokiej jakości produktów spożywczych i napojów w ich eksporcie.

NASZA MISJA

Aby pomóc małym producentom, którzy tworzą z wielkim zaangażowaniem wytwarzają wyjątkową żywność i napoje , odnieść sukces międzynarodowy.

NASZA WIZJA

Być liderem na światowym poziomie w kojarzeniu lokalnych producentów doskonałej żywności z wybranymi nabywcami.

DLACZEGO MY

Poland Food World jest zdecydowanie najlepszym wyborem do rozwijania eksportu przy minimalnych kosztach.
0
+
Lokalny zespół
0
Lata w eksporcie
0
+
Projekty eksportowe
0
Filiżanki kawy

Kim jesteśmy

Poland Food World to krajowy oddział Global Food World Group, który ma swoją siedzibę na Cyprze, działający na ponad 40 rynkach z lokalnymi zespołami.

Z wiedzą ekspercką Axis Blueschild

Koncepcja Global Food World została początkowo opracowana przez Axis Blueschild, wiodącą międzynarodową firmę konsultingową w dziedzinie eksportu, w rezultacie rozpoznania rzeczywistych problemów małych i średnich producentów żywności i napojów w rozwijaniu ich eksportu. Axis Blueschild zajmuje się od prawie dziesięciu lat rozwojem międzynarodowego biznesu z doświadczonymi lokalnymi specjalistami.

Pokrycie luki rynkowej

Na większości rynków mali producenci żywności i napojów oferują szeroką gamę innowacyjnych produktów o wysokiej jakości lub tradycyjne produkty, do których konsumenci są entuzjastycznie nastawieni.

Jednak ze względu na ograniczone doświadczenia i brak zasobów, dla małych krajowym producentów prawie niemożliwe jest promowanie i dystrybucja ich produktów na rynkach zagranicznych.

W odpowiedzi na nowe trendy konsumenckie

Z punktu widzenia kupujących, przez lata ceny produktów były głównym czynnikiem w branży spożywczej i napojów. Obecnie konsumenci poszukują wysokiej jakości, tradycyjnych produktów wytwarzanych ze zdrowych, naturalnych składników.

Nabywcy B2B są skłonni promować takie produkty, ale nie mają czasu na odpowiednie ich pozyskiwanie na całym świecie. Niewystarczające zasoby nie pozwalają im radzić sobie z ogromną liczbą indywidualnych małych producentów, ponieważ logistyka i zarządzanie są zbyt skomplikowane, aby mogli sobie z nimi poradzić.

Łączenie małych lokalnych producentów z globalnymi nabywcami

Kojarząc małych producentów i nabywców B2B, Global Food World zapewnia kompletne innowacyjne rozwiązanie, które prowadzi do obopólnych korzyści.

Dołącz do Poland Food World i zobacz, jak zwiększa się Twój eksport